Základní atributy Letní Fotbalové Akademie

  • Těší nás zájem mladých adeptů, kterým se každoročně snažíme nabídnout to nejlepší, co mladý fotbalista a jeho rodiče od fotbalového kempu očekávají. Kvalitu zabezpečujeme impulsy z nejnovější metodiky přípravy mladých hráčů. Profesionalitou míníme náš celkový přístup od organizace až k odbornému vedení v nabitém celodenním programu.

 

 

  • Klademe důraz na trénink inviduálních herních činnosti jednotlivce, kde díky treninkové metodě Coerver jsou výledky rychle viditelné a na trenink technicko-taktických dovedností, kde využíváme nejnovějších metod v oblasti mentálního treninku. Pomocí speciálních tréninkových pomůcek a ze zkušeností načerpaných při pobytech v zahraničních klubech a jejich mládežnických akademiích se snažíme připravovat cvičení tak, aby byla pestrá a zároveň podporovala i emoční rozvoj všech účastníků.

 

 

  • Pro účast v naší akademii není podmínkou klubová příslušnost, ani kvalita soutěže, tzn. že se může účastnit každý, koho fotbal naplňuje, kdo má chuť trénovat a zlepšovat se a kdo se chce seznámit a užít si týden s novými kamarády z celé republiky.

 

 

  • Rozmezí věku je 6-16 let. Hráči jsou rozděleni na základě kritérií věku a výkonnosti do několika skupin. Skupiny jsou však otevřené a v průběhu týdne je lze obměnit podle aktuálních potřeb, tak aby treninky mohli probíhat v co největší kvalitě. S jedním trenérem pracuje obvykle 8-12 hráčů, což je pro kvalitní činnost ideální počet.

 

 

  • Vedle pravidelných tréninkových jednotek věnujeme pozornost celkové tělesné připravenosti a všestranosti. Pravidelně zařazujeme i blízké sportovní hry, které rozvíjejí koordinační a taktické předpoklady a organizujeme turnaje, ve kterých hráči vzájemně konfrontují svojí výkonnost. Pomocí instruktážních videoukázek chlapcům rozšiřujeme vědomosti o fotbale. V průběhu kurzu organizujeme i různé dovednostní soutěže, za které jsou nejlepší odměněni drobnými předměty od našich partnerů.

 

 

  • Při náročném celodenním programu nezapomínáme ani na využití regeneračních možností Sportcentra Nymburk v plaveckém bazénu a různých dalších Wellness zařízeních.