LFA VE SPORTOVNÍM CENTRU NYMBURK

" V roce 2011 došlo po 12-ti letech ve Sportcentru v Brandýse nad Labem ke změně místa konání LFA,

aktuálně kempy Letní Fotbalové Akademie LFA probíhají ve Sportovním centru Nymburk. "

 

Sportovní centrum Nymburk je tréninkové středisko, které je ve správě ČESKÉ UNIE SPORTU z.s. ( ČUS ), která je největší střešní a servisní sportovní organizací v ČR a vznikla 27. dubna 2013 formou transformace a změny názvu ČSTV. V ČUS jsou dobrovolně sdruženy sportovní svazy s celostátní působností, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení, jsou-li ustaveny jako spolky podle Občanského zákoníku, zákon č.89/2012 Sb.

Sportovní centrum Nymburk slouží pro přípravu reprezentací České republiky různých sportovních odvětví. Sportovní centrum Nymburk zajišťuje také tréninkové pobyty profesionálních i amatérských sportovních klubů.

Sportovní centrum Nymburk se nachází v nádherném prostředí lesoparku na břehu řeky Labe. K dispozici jsou venkovní a vnitřní sportoviště pro téměř 20 sportovních odvětví, převážně olympijských sportů. Samozřejmostí je také nabídka regeneračních služeb. Součástí komplexu je hotel *** s kapacitou 250 lůžek a 18 přistýlek včetně několika bezbariérově vybavených pokojů, jídelna nabízející celodenní stravování, Lobby Bar a večerní Sport Bar. Místní kuchyně dokáže zajistit i venkovní stravování pro větší počet osob. Areál disponuje také mnoha přednáškovými sály a školícími místnostmi, které jsou vybaveny odpovídající audio-video technikou. SCN zajisťuje také přepravu osob a jakékoliv doprovodné služby pro zábavu a volný čas. Součástí areálu je také parkoviště pro cca 150 vozů a pro autobusy.


Prohlídka Sportovního centra Nymburk


 

Fotogalerie Sportovního centra Nymburk