PARTNEŘI LETNÍ FOTBALOVÉ AKADEMIE

Lotto Sport Italia Spa

Via Montebelluna 5/7, IT - 31040, Trevignano Treviso, Italy

https://www.lottosport.com/

 

Lotto Sport Italia je italský výrobce sportovního oblečení, obuvi a sportovních potřeb, který vznikl v roce 1973. Sponzoruje hráče a kluby baseballu ( Diablos Rojos ), kriketu ( Kochi Tuskers Kerala ), fotbalu ( národní výběry Libanonu, Kostariky či Panamy, dále například Queens Park Rangers FC, FC Sochaux-Montbéliard, ACF Fiorentina, Ruch Chorzów a další ) a tenisu ( Dominik Hrbatý, David Ferrer, Nicolas Mahut a další ).

 

BOHEMIA HEALING MINERAL WATERS CZ a.s.

Kyselská 122, CZ - 41801 Bílina, Czech Republic

https://bilinskakyselka.cz/

 

 V současné době firma Bohemia Healing Mineral Waters CZ, a.s. zajišťuje distribuci Bílinské kyselky do celého světa. O minerální přirozeně perlivou vodu těchto vlastností je ve světě velký zájem, obzvláště proto, že není při balení do spotřebitelských obalů dodatečně technicky upravována. Využívání tohoto výtěžku z přírodního léčivého zdroje nachází nové využití u milovníků potravin připravených bez technických zásahů a úprav.

 

UHLSPORT GmbH

Klingenbachstraße 3, DE - 72336 Balingen, Germany

https://www.uhlsportcompany.com/

 

Uhlsport GmbH je německá firma se sídlem v Balingenu vyrábějící sportovní vybavení zejména pro fotbal, která byla založená v roce 1948. Od roku 2002 se etablovala i v dalších sportech, v házené ( přes vlastní značku Kempa ) a basketbalu ( zde vlastní evropská distribuční práva pro amerického výrobce Spalding ). V roce 1998 prodala rodina Uhlů firmu obchodní skupině Daiss vedené Günterem Daissem.

 

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.

Pobřežní 665/23, CZ - 186 00 Praha 8, Czech Republic

https://www.cpp.cz/

 

Česká podnikatelská pojišťovna je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Na českém pojistném trhu působí od roku 1995. Od roku 2005 je ČPP součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group.

Provozovatelem internetového obchodu www.bonaparte.cz je společnost Martin Trik

Spolková 31, CZ - 312 00 Plzeň, Czech Republic

https://www.bonaparte.cz/

 

Bonaparte je tradičním výrobcem a velkoobchodním prodejcem společenských her, puzzle, vzdělávacích her, hracích karet a školních potřeb, která působí na českém trhu od roku 1993. Design převážné většiny výrobků je navrhován s použitím známých licencí jako jsou PAT & MAT, Křemílek a Vochomůrka, Líza a Pupík, Hello Kitty, Animáček, Jakub Vágner, Pivrnec a další. Originální a původní kolekcí společnosti BONAPARTE jsou licence Stragoo games, Prehistoric a Briliantina.

 

BMVinařství s.r.o.

Slovácká 767, CZ - 691 53 Tvrdonice, Czech Republic

https://www.bmvinarstvi.cz

 

BMVinařství aneb Balgovo malé vinařství, vzniklo v roce 2010 a pochází z tradiční vinařské i folklórní slovácké obce Tvrdonice. Tady pěstuje svá vína na 20 ha vinic. Majitelem rodinného vinařství je Jan Balga, který vede vinařství se svou dcerou Nicol. Filozofie malého vinařství je postavena na respektu k přírodě. Vinice jsou stříhány na jeden tažeň, tak aby bylo přirozeně redukováno množství hroznů. Mezi jednotlivými řádky révy roste tráva tak, aby uvnitř vinice probíhal přirozený život a koloběh. Vína jsou zpracovávána moderními postupy a technologiemi, tak aby byla moderní, svěží, aromatická a nekomplikovaná. Vůně, chuť a dobrý poměr kvality a ceny vín, jistě přispěje ke spokojenosti mnohých zákazníků. Do budoucna se vinařství rozroste o provoz penzionu a vinárny.

 

ČESKÁ UNIE SPORTU, z.s.

Zátopkova 100/2, P.O.Box 40, CZ - 160 17 Praha 6 - Břevnov, Czech Republic

https://www.cuscz.cz

Sportovní centrum Nymburk

Sportovní 1801, CZ - 288 35 Nymburk, Czech Republic

https://www.scnb.cz

 

Sportovní centrum Nymburk je tréninkové středisko, které je ve správě ČESKÉ UNIE SPORTU z.s. ( ČUS ), která je největší střešní a servisní sportovní organizací v ČR a vznikla 27. dubna 2013 formou transformace a změny názvu ČSTV. V ČUS jsou dobrovolně sdruženy sportovní svazy s celostátní působností, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení, jsou-li ustaveny jako spolky podle Občanského zákoníku, zákon č.89/2012 Sb.

Sportovní centrum Nymburk se nachází v nádherném prostředí lesoparku na břehu řeky Labe. K dispozici jsou venkovní a vnitřní sportoviště pro téměř 20 sportovních odvětví, převážně olympijských sportů. Samozřejmostí je také nabídka regeneračních služeb. Součástí komplexu je hotel *** s kapacitou 250 lůžek a 18 přistýlek včetně několika bezbariérově vybavených pokojů, jídelna nabízející celodenní stravování, Lobby Bar a večerní Sport Bar. Místní kuchyně dokáže zajistit i venkovní stravování pro větší počet osob. Areál disponuje také mnoha přednáškovými sály a školícími místnostmi, které jsou vybaveny odpovídající audio-video technikou.

 

Autokomplex Menčík a.s. - Karlín

Korybutova 441/2, CZ - 180 00 Praha 8, Czech Republic

https://www.autokomplex.cz

 

Společnost Autokomplex Menčík byla založena v roce 1993. Autosalon byl zřízen na pražské Vinohradské třídě, zázemí včetně servisu ve Strašnicích. V roce 1995 bylo otevřeno kompletně fungující středisko v Karlíně, nabízející klasické služby: prodej, servis, bazar a půjčovnu. Jistě i Vy oceníte výhodnou polohu této lokality ve vnitřní Praze. V roce 2006 bylo otevřeno nové prodejní místo - Autosalon v Benátkách nad Jizerou. Od 1.1.2013 dochází ke změně právní formy na akciovou společnost.

Autokomplex Menčík nabízí skutečně komplexní služby. Mechanické, klempířské a lakýrnické práce, pneuservis i čištění interiérů aut. Můžete využít nonstop služby Servis Mobil a odtahové služby. Nemusíte vozit své auto do servisu ani ze servisu, jsme schopni obojí zajistit.

 

CZECH IMAGE GROUP s.r.o.

Šámalova 1537/60a, CZ - 615 00 Brno, Czech Republic

https://www.fanpredmety.cz

 

Historie společnosti CZECH IMAGE GROUP s.r.o. sahá až do roku 2000. Je to 100 % česká firma, zaměřená na dovoz a prodej reklamních předmětů, reklamní potisk, výrobu tiskovin a předtiskovou přípravu.

CZECH IMAGE GROUP s.r.o. klade silný důraz především na nízkou cenu, kvalitu, rychlost realizace a komunikace. Pro tyto akcenty zdokonaluje služby nákupem nových strojů, aktualizací informačního systému, webových stránek, rozšiřování skladových a výrobních prostor. V neposlední řadě rozšiřuje i vlastní pracovní kolektiv o zkušené lidi v daném oboru, jejichž úkolem je na všech úrovních především spokojený zákazník.

CZECH IMAGE GROUP s.r.o. může plně uspokojit zákazníky nakupující mnohatisícové náklady, ale také malé firmy, kterým pro daný účel stačí pár kusů a dokonce i koncové zákazníky, kteří od nás nakupují zboží po jednom kuse bez potisku.