PARTNEŘI LETNÍ FOTBALOVÉ AKADEMIE

FORD MOTOR COMPANY, s.r.o.

Karolinská 664/2, CZ - 18600 Praha 8 - Karlín, Czech Republic

https://www.ford.cz/

 

Ford Motor Company (často nazývaná zkráceně Ford, někdy také FoMoCo, Ford Motor nebo FMC) je americká nadnárodní korporace, vyrábějící automobily. Tento výrobce automobilů byl založen Henrym a jeho synem Edselem Fordem v Dearbornu, na předměstí Detroitu, ve státě Michigan, ve Spojených státech (kde sídlí v současnosti vedení společnosti), 16. června 1903. Od počátku 20. století byl Ford společně s firmami General Motors a Chrysler členem Detroitské „Velké trojky“ výrobců automobilů společnosti, které dominovaly americkému automobilovému trhu.

Česká pobočka Ford Motor Company - Ford Motor Company, s. r. o. - zajišťuje dovoz a distribuci osobních a užitkových automobilů značky Ford do České republiky.

 

GLOBAL SPORTS

Pernerova 652/55, CZ - 18600 Praha 8 - Karlín, Czech Republic

https://www.global-sports.com/

 

KDO JSME

 

„Jsme lidé, kteří milují sport a léta se v něm pohybují. Založili jsme novou agenturu, která zastupuje sportovce a rozvíjí jejich potenciál.“ Pavel Zíka

 

U zrodu GLOBAL SPORTS stáli Pavel Zíka, uznávaný sportovní agent, a Jakub Dlouhý, majitel úspěšné aktivační agentury Concept One. Pavel Zíka pomohl rozvíjet fotbalový příběh Petra Čecha a Martiny Sáblíkové. Concept One se od roku 2002 podílí na významných partnerských aktivacích sportovního sponzoringu v oblasti fotbalu, hokeje a olympijských her.

 

CO DĚLÁME

 

„Unikátním propojením sportu, marketingu a businessu pomáháme sportovním talentům i hvězdám na jejich cestě k úspěchu.“ Jakub Dlouhý.

 

INDIVIDUÁLNÍ PÉČE. Každý sportovec je jiný a je potřeba mu věnovat individuální péči, vytvořit ideální zázemí a neustále ho podporovat ve sportovním rozvoji. Vyjednáváme o nových smlouvách, přestupech, startovném. Mluvíme s trenéry, rodiči, hledáme vhodný klub.

 

NEJEN SPORT. Staráme se o vás i mimo sport, ať se jedná o studium, jazykovou vybavenost, právní otázky, zdravotní zabezpečení, finanční gramotnost či další oblasti.

 

FINANCE. Efektivně zhodnotíme vaše osobnostní práva. Připravíme efektivní marketingový koncept, ať jste individuální sportovec či se věnujete kolektivnímu sportu. Vybudujeme váš mediální obraz. Přetavíme vaše sportovní výsledky v komerční úspěch.

 

Vaší jedinou starostí je sportovní výkon, ostatní nechte na nás.

 

BOHEMIA HEALING MINERAL WATERS CZ a.s.

Kyselská 122, CZ - 41801 Bílina, Czech Republic

https://bilinskakyselka.cz/

 

 V současné době firma Bohemia Healing Mineral Waters CZ, a.s. zajišťuje distribuci Bílinské kyselky do celého světa. O minerální přirozeně perlivou vodu těchto vlastností je ve světě velký zájem, obzvláště proto, že není při balení do spotřebitelských obalů dodatečně technicky upravována. Využívání tohoto výtěžku z přírodního léčivého zdroje nachází nové využití u milovníků potravin připravených bez technických zásahů a úprav.

 

UHLSPORT GmbH

Klingenbachstraße 3, DE - 72336 Balingen, Germany

https://www.uhlsportcompany.com/

 

Uhlsport GmbH je německá firma se sídlem v Balingenu vyrábějící sportovní vybavení zejména pro fotbal, která byla založená v roce 1948. Od roku 2002 se etablovala i v dalších sportech, v házené ( přes vlastní značku Kempa ) a basketbalu ( zde vlastní evropská distribuční práva pro amerického výrobce Spalding ). V roce 1998 prodala rodina Uhlů firmu obchodní skupině Daiss vedené Günterem Daissem.

Provozovatelem internetového obchodu www.bonaparte.cz je společnost Martin Trik

Spolková 31, CZ - 312 00 Plzeň, Czech Republic

https://www.bonaparte.cz/

 

Bonaparte je tradičním výrobcem a velkoobchodním prodejcem společenských her, puzzle, vzdělávacích her, hracích karet a školních potřeb, která působí na českém trhu od roku 1993. Design převážné většiny výrobků je navrhován s použitím známých licencí jako jsou PAT & MAT, Křemílek a Vochomůrka, Líza a Pupík, Hello Kitty, Animáček, Jakub Vágner, Pivrnec a další. Originální a původní kolekcí společnosti BONAPARTE jsou licence Stragoo games, Prehistoric a Briliantina.

 

BMVinařství s.r.o.

Slovácká 767, CZ - 691 53 Tvrdonice, Czech Republic

https://www.bmvinarstvi.cz

 

BMVinařství aneb Balgovo malé vinařství, vzniklo v roce 2010 a pochází z tradiční vinařské i folklórní slovácké obce Tvrdonice. Tady pěstuje svá vína na 20 ha vinic. Majitelem rodinného vinařství je Jan Balga, který vede vinařství se svou dcerou Nicol. Filozofie malého vinařství je postavena na respektu k přírodě. Vinice jsou stříhány na jeden tažeň, tak aby bylo přirozeně redukováno množství hroznů. Mezi jednotlivými řádky révy roste tráva tak, aby uvnitř vinice probíhal přirozený život a koloběh. Vína jsou zpracovávána moderními postupy a technologiemi, tak aby byla moderní, svěží, aromatická a nekomplikovaná. Vůně, chuť a dobrý poměr kvality a ceny vín, jistě přispěje ke spokojenosti mnohých zákazníků. Do budoucna se vinařství rozroste o provoz penzionu a vinárny.

 

 

ČESKÁ UNIE SPORTU, z.s.

Zátopkova 100/2, P.O.Box 40, CZ - 160 17 Praha 6 - Břevnov, Czech Republic

https://www.cuscz.cz

Sportovní centrum Nymburk

Sportovní 1801, CZ - 288 35 Nymburk, Czech Republic

https://www.scnb.cz

 

Sportovní centrum Nymburk je tréninkové středisko, které je ve správě ČESKÉ UNIE SPORTU z.s. ( ČUS ), která je největší střešní a servisní sportovní organizací v ČR a vznikla 27. dubna 2013 formou transformace a změny názvu ČSTV. V ČUS jsou dobrovolně sdruženy sportovní svazy s celostátní působností, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení, jsou-li ustaveny jako spolky podle Občanského zákoníku, zákon č.89/2012 Sb.

Sportovní centrum Nymburk se nachází v nádherném prostředí lesoparku na břehu řeky Labe. K dispozici jsou venkovní a vnitřní sportoviště pro téměř 20 sportovních odvětví, převážně olympijských sportů. Samozřejmostí je také nabídka regeneračních služeb. Součástí komplexu je hotel *** s kapacitou 250 lůžek a 18 přistýlek včetně několika bezbariérově vybavených pokojů, jídelna nabízející celodenní stravování, Lobby Bar a večerní Sport Bar. Místní kuchyně dokáže zajistit i venkovní stravování pro větší počet osob. Areál disponuje také mnoha přednáškovými sály a školícími místnostmi, které jsou vybaveny odpovídající audio-video technikou.

 

CZECH IMAGE GROUP s.r.o.

Šámalova 1537/60a, CZ - 615 00 Brno, Czech Republic

https://www.fanpredmety.cz

 

Historie společnosti CZECH IMAGE GROUP s.r.o. sahá až do roku 2000. Je to 100 % česká firma, zaměřená na dovoz a prodej reklamních předmětů, reklamní potisk, výrobu tiskovin a předtiskovou přípravu.

CZECH IMAGE GROUP s.r.o. klade silný důraz především na nízkou cenu, kvalitu, rychlost realizace a komunikace. Pro tyto akcenty zdokonaluje služby nákupem nových strojů, aktualizací informačního systému, webových stránek, rozšiřování skladových a výrobních prostor. V neposlední řadě rozšiřuje i vlastní pracovní kolektiv o zkušené lidi v daném oboru, jejichž úkolem je na všech úrovních především spokojený zákazník.

CZECH IMAGE GROUP s.r.o. může plně uspokojit zákazníky nakupující mnohatisícové náklady, ale také malé firmy, kterým pro daný účel stačí pár kusů a dokonce i koncové zákazníky, kteří od nás nakupují zboží po jednom kuse bez potisku.