PRÁVĚ PROBÍHÁ JIŽ 19.ROČNÍK LETNÍ FOTBALOVÉ AKADEMIE,

KTERÝ JE POŘÁDÁN OSVĚDČENÝM TÝMEM PROFESIONÁLNÍCH TRENÉRŮ POD VEDENÍM LUBOŠE KOŘÍNKA.

PRÁVĚ PROBÍHÁ JIŽ 19.ROČNÍK LETNÍ FOTBALOVÉ AKADEMIE,

KTERÝ JE POŘÁDÁN OSVĚDČENÝM TÝMEM PROFESIONÁLNÍCH TRENÉRŮ POD VEDENÍM LUBOŠE KOŘÍNKA.Více zde: https://www.lfa99.cz/

Na tomto našem webu, který jsme pro vás připravili, jsme se snažili, aby zde kromě nejdůležitějších a nejaktuálnějších informací ohledně kempů v roce 2017, byla také v příslušných sekcích zmapováná již 18-ti letá historie naší Letní Fotbalové Akademie.

Tyto stránky se tvoří společně se stránkami naší partnerské celoroční Fussball Akademie Aligator, která působí se sídlem v německém Bonnu. Od tohoto propojení si slibujeme, že všichni účastníci a také trenéři Letní Fotbalové Akademie budou mít možnost, zúčastnit se některých akcí v Německu. Ať už jde o kempy, stáže v mládežnických akademiích nebo návštěvy vybraných zápasů německé Bundesligy. A je více než pravděpodobné, že v Nymburce se zase objeví někteří účastníci i trenéři z Německa.

Na kempech 2017 v České republice bude opět použit náš jedinečný tréninkový program Aligator, který rozšiřuje pomocí speciálních tréninkových pomůcek a cvičení koordinaci a inviduální činnosti hráčů. Posouvá jejich dovednosti podle moderních požadavků v rychlosti provedení, myšlení a rozhodování.

V sekci Kempy 2017 je k dispozici přehled termínů konání jednotlivých kempů v roce 2017, a to opět ve zmodernizovaném SC Nymburk.

Těšíme se na Vás v kempech LFA i v roce 2017 !

L u b o š   K O Ř Í N E K

ředitel akademie